День
матері – це особливе й тепле свято, сповнене любові, вдячності та щирих слів
для найдорожчих людей у нашому житті. Мама – це перша людина, яка дарує нам
турботу, підтримку, ласку та безмежну любов. Саме материнське серце завжди
зігріває, надихає та допомагає долати всі труднощі.
До
Дня матері у бібліотеці було проведено годину щирих розповідей «Розкажу вам про
свою матусю». Маленькі учасники зібралися разом, щоб розповісти найтепліші
слова про своїх матусь. Кожна дитина поділилася чимось особливим: розповідала
про улюблені заняття своєї мами, про те, які вони працьовиті, турботливі та
добрі, як смачно готують і яку страву матусі люблять найбільше. Також діти щиро
говорили про свою любов до найдорожчої людини у світі – мами.
Вітаємо
всіх матусь із Днем матері! Бажаємо вам міцного здоров’я, радості, душевного
тепла, миру та щасливих усмішок ваших дітей. Нехай у ваших домівках завжди
панують любов, затишок і добро, а серця будуть зігріті вдячністю та турботою
рідних. Дякуємо вам за безмежну любов, ніжність і материнське серце!






Немає коментарів:
Дописати коментар